عذرخواهي كردن چهارمحال و بختیاری غیرمجاز

عذرخواهي كردن: چهارمحال و بختیاری غیرمجاز اسلحه پرونده میلیون شکار غیرمجاز شهرام احمدی حفاظت محیط زیست

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ناتوانی طلای جهانی جهت شکستن قیمت بالاتر

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر انتشار آمار اقتصادی کلیدی جهت ارزیابی دورنمای سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، رشد قیمت روز گذ

ناتوانی طلای جهانی جهت شکستن قیمت بالاتر

ناتوانی طلای جهانی جهت شکستن قیمت بالاتر

عبارات مهم : بازار

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه گذاران منتظر انتشار آمار اقتصادی کلیدی جهت ارزیابی دورنمای سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، رشد قیمت روز گذشته خود را حفظ کرد.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۱ درصد زیاد کردن یافت و به ۱۲۸۱.۷۳ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته به سطح ۱۲۷۰.۵۶ دلار کم کردن کرده بود که پایین ترین حد در بیش از یک هفته گذشته بود ولی تا آخر معاملات حدود ۰.۲ درصد زیاد کردن یافت.

ناتوانی طلای جهانی جهت شکستن قیمت بالاتر

در بازار نیویورک، هر اونس طلا جهت تحویل در دسامبر ۰.۱ درصد کم کردن داشت و در ۱۲۸۱.۸۰ دلار ایستاد. بهای معاملات این بازار روز سه شنبه جهت دومین روز متوالی زیاد کردن داشت و با چهار دلار یا ۰.۳ درصد رشد، در ۱۲۸۲.۹۰ دلار بسته شد.

به گفته دنیل هاینس، تحلیلگر گروه بانکی ANZ، در شرایطی که معامله گران منتظر دریافت سیگنال های بیشتری راجع به دورنمای تحکیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا هستند، طلا در بازه محدودی معامله می شود. آمار تورم مصرفی، یکی از بااهمیت ترین داده های اقتصادی است که ممکن است تا وقت نشست بعدی بانک مرکزی آمریکا بر نظرات تاثیر بگذارد. بازار منتظر رشد تورم هست، ولی در حال حاضر رویکرد محتاطانه ای در پیش گرفته است.

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر انتشار آمار اقتصادی کلیدی جهت ارزیابی دورنمای سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، رشد قیمت روز گذ

به گفته جیمز بولارد، رییس بانک فدرال سنت لوییس، بانک مرکزی آمریکا تا زمانی که قیمت رشد تورم صعودی نشود باید قیمت بهره مبنای خود را در سطح کنونی نگه دارد، با این همه رافائل بوستیک که یکی از بروزترین سیاست گذاران این بانک هست، اعلام کرد که از زیاد کردن قیمت های بهره در دسامبر حمایت می کند و تنها در صورتی که ضعف زیاد تورم و رشد اقتصادی را مشاهده کند جهت متوقف کردن روند تحکیم تدریجی سیاست پولی متقاعد خواهد شد.

بر اساس گزارش رویترز، قیمت های بهره بالاتر از ارزش دلار پشتیبانی کرده و بازده اوراق قرضه را اوج می برد. در نتیجه به جذابیت سرمایه گذاری در طلا که سوددهی ندارد، لطمه می زند.

شاخص دلار آمریکا که این ارز را در برابر سبدی از شش ارز رقیب دنبال می کند روز چهارشنبه ثابت بود و در ۹۳.۸۲ واحد ایستاد.

ناتوانی طلای جهانی جهت شکستن قیمت بالاتر

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره جهت تحویل فوری ۰.۲ درصد رشد کرد و به ۱۷.۰۴۵ دلار رسید و هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری ۰.۳ درصد رشد کرد و ۹۲۸ دلار معامله شد. هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، ۹۸۷.۷۵ دلار بود.

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | مرکزی | آمریکا | اقتصادی | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz